Jump to content
  • Bine ati venit pe FORUM-AUTO.INFO

Pentru a vizualiza in intregime continutul din topicurile existente si pentru a participa la discutiile din cadrul forumului, trebuie sa te înregistrezi, acesta fiind un proces extrem de simplu si care necesită doar cateva informații minime. Asta o poti face chiar AICI

• Publicitate

Recommended Posts

Publicitate

Salut nu stiu daca postez bine sau nu asa ca va rog sa ma scuzati...

Am o intrebare : Am un renault clio 2 din 1999 , am avut inchidere centralizata din cheie dar mi-a fost anulata din cauza unei probleme si acuma masina o pot inchide doar din interior din buton si dupa  ce ies din ea inchid si la sofer cu cheia .As vrea sa imi pun inchidere centralizata iar , cum trebuie sa procedez ?

Salut, Cezar!

Daca închiderea centralizată din cheie a fost anulată , poti instala o alarma auto , pe care o vei conecta la închiderea centralizată a mașinii . 

• Imi place 1

Buna Cezar, cel mai bine ar fii sa iei legatura cu o firma specializata in alarme auto, ei au si alarme, de obicei destul de bune si ieftine, montezi o alarma si ai impuscat doi iepuri :)

Salut!

Sunt nou pe acest forum ,as dorii sa primesc si eu niste sfaturi in achizitionarea unei masini ,si nu stiu ce sa aleg intre bmw e46 320d sau audi a4 b6 1.9 tdi 131cp.

Multumesc anticipat!