Jump to content
  • Bine ati venit pe FORUM-AUTO.INFO

Pentru a vizualiza in intregime continutul din topicurile existente si pentru a participa la discutiile din cadrul forumului, trebuie sa te înregistrezi, acesta fiind un proces extrem de simplu si care necesită doar cateva informații minime. Asta o poti face chiar AICI

• Publicitate

poemil

Apel catre prieteni

Recommended Posts

Apel către prieteni!
Aveti idee de la ce tip de mașină provine tripla din imagine?

Intr-o parcare asigurata cu bariere in care nu pot intra outsideri, un nemernic mi-a lovit masina parcata stricqndu-mi bara, aripa spate si tripla, dupa care a demarat in trombă. Nu putea iesi daca nu avea telecomanda de la bariera, asa ca este locatar al complexului care are doua-trei blocuri.

La locul crimei a ramas martor tripla individului care s-a spart in urma ciocnirii cu batrânica mea.

Ma puteti ajuta? Vin cu o sticla de palinca la interval.

20171126_231144.jpg

Eu sunt in vizita in complexul respectiv, am venit pentru o tragedie in familie si tocmai cand aveam maim mult de alergat pe la spitale, cimitire etc. am patit necazul asta.

• Imi place 1

Publicitate

Nu stiu daca raspunsul meu nu cumva este intarziat , dar parerea mea este ca s-ar putea sa provina de la un Peugeot 301 sau Citroen Elysee.
Parca alea au lampile de pe spate asa ascutite spre aripa .

P.S.
Daca tot ai intrat pe acest forum , te rog sa treci pe la sectiunea de prezentare .
Merci ! 

• Apreciez 1