Jump to content
  • Bine ati venit pe FORUM-AUTO.INFO

Pentru a vizualiza in intregime continutul din topicurile existente si pentru a participa la discutiile din cadrul forumului, trebuie sa te înregistrezi, acesta fiind un proces extrem de simplu si care necesită doar cateva informații minime. Asta o poti face chiar AICI

• Publicitate

Florin

Bun venit pe Forum Auto Romania

Recommended Posts

In acest topic, dorim ca fiecare membru al acestui forum, sa faca o mica prezentare despre el,

dorim sa facem acest lucru, pentru a ne cunoaste mai bine  >:D<

• Imi place 1

Voi incepe chiar eu prin a ma prezenta, ma numesc Florin Matis, locuiesc in Localitatea Timisoara, sunt casatorit, avem un baiat care deja e major, pot sa va spun ca am o familie minunata, ne plac plimbarile in natura, facem sport si ne place sa avem prieteni!

Tatal meu a fost sofer o viata intreaga, acum e la pensie, eu fiind alaturi de el mai tot timpul, a inceput sa imi placa si mie masinile si tot ce tine de domeniul auto, hobbyul meu este caiacul, fac asta de cate ori imi permite timpul, e ceva ce nu pot sa explic in cuvinte, sa poti sa mergi pe apa sa te plimbi in voie prin natura, pe apa nu ma claxoneaza nimeni, nu deranjez pe nimeni, e ceva de vis!

Am facut acest forum din dorinta de a ajuta oameni si cei ce devin membri pe acest forum sa poata sa isi rezolve orice problema aparuta la autovehicolul ce il detine!

• Imi place 3

Salut Marian si Bun venit ! :bun_venit:

De acum inainte nu ai decat sa rasfoiesti forumul si sa postezi la oricare dintre sectiuni . Eventual poti sa incepi cu prezentarea masinii personale. 
Drumuri bune cu masina , si sedere placuta aici .;)

• Apreciez 1

Buna seara va salut.

Ma numesc Annelisse Nicolle, detin un BMW 525 TD din anul 2000 detin masina de aprox 7 ani de cand am achizitionato din Franta unde am si lucrat, acum in Romania au inceput mici probleme pe la partea electrica......dar am rezolvat (din cauza cablajului de la portbagaj care cu timpul se rup fire intra in scurt si multe alte minunatii).

Despre mine ce va pot spune Casatorita sotul MECANIC. bebe (stay at home mom) deci am un job in toata regula detin cateva site-uri unul de anunturi gratuite unul pentru fete cu produse de make-up  si altul Reduceri Online. Sper sa va pot posta si link-urile daca mi se va permite acest lucru. 

Va multumesc pentru accept.

• Imi place 1

Hop si eu.

Ma numesc Viorel Tanasov, sunt din jud. Tulcea, pensionar, casatorit, 2 copii.

Detin un Opel Astra J (2017) 1.4 turbo, dupa un Citroen C5 II hdi.

In vara aceasta vom trece Dunarea sa ne mutam in Galati.

Salut cu respect membrii acestui forum.

• Imi place 1

Acum 7 minute, Viorel_TL a spus:

Hop si eu.

Ma numesc Viorel Tanasov, sunt din jud. Tulcea, pensionar, casatorit, 2 copii.

Detin un Opel Astra J (2017) 1.4 turbo, dupa un Citroen C5 II hdi.

In vara aceasta vom trece Dunarea sa ne mutam in Galati.

Salut cu respect membrii acestui forum.

Bun venit Viorel alaturi de noi!

:bun_venit:

On 2/16/2016 at 8:19 AM, Florin said:

In acest topic, dorim ca fiecare membru al acestui forum, sa faca o mica prezentare despre el,

dorim sa facem acest lucru, pentru a ne cunoaste mai bine  >:D<

Am 63 de ani, permis din 1980,studii superioare,locuiesc la tara.
Pasionat de motoare ; prima masina in 1981,Dacia ,pe care am condus-o 25 de ani,apoi un Golf 4,benzina 1,6  16 valve din 2003,de care sunt foarte  multumit.
Parcurg  in jur de 15-20.000km pe an.
N-am avut evenimente deosebite in trafic,doua amenzi una pentru 61km /h, alta pentru centura la iesirea din spalatorie.
Doresc sa descopar cat mai mult ,sa ma consult  pe aceasta tema

• Imi place 1

M-a numesc Langa Ionel,am 70 de ani, sunt conducator auto din anul 2001.Am avut prima masina Oltcit,cu care am invatat tainele soferiei,dupa care a urmat o Dacia 1300 de la socrul meu.In anul 2007 am cumparat Dacia 1310 si am folosit-o pana in 2017,cand mi-am luat o masina Renault Clio II din 2003,de care sunt foarte multumit.Cam astea sunt despre mine si ma bucur de acest forum.

Salutare Ionel si Bun venit ! :bun_venit:
Sincer , cred ca in prezenarea ta este o greseala ; sa ai 70 de ani , sa ai pemis din 2001 si sa fi avut ca prima masina un Oltcit ............:ascratch: . Cam greu .!

Salut,

Ma numesc Cristian. Consider ca autoturismul perfect este cel de la locul de munca, cred ca cea mai performanta masina este cea care corespunte 100% din punct de vedere tehnic, marca pe care am indragit-o in ultimii 10 ani este Ford Focus.
Iin timpul liber imi astern ideile pe blog dedicat masinilor  .
Visez sa realizez prima mea expozitie de tablouri multicanvas cu masini.

Respect. Ma numesc Mihai sunt din Bucuresti ,  pensionar si folosesc un Land Rover Freelander 2 disel din 2007. Masina are 177.000 km dar este brici. Sunt foarte multumit de anduranta ei.

Salut Mihai, bun venit pe Forum, te rog sa ramai activ aici daca esti pensiionar, deoarece cred ca timp ai :)

Va salut! Sunt Dan P. am 33ani si sunt necasatorit, am urmarit cu drag mai multe conversatii pe acest forum pana am decis sa imi fac cont !;)