Jump to content

Recommended Posts

Buna, eu sunt Andreea Oana, sunt pasionata de masini si din aceasta pasiune in 2011 am devenit unul dintre fondatorii Efix TEAM , societate ce se ocupa cu comercializarea de piese auto ... pe parcurs ne-am specializat in ambreiaje si volante astfel luand nastere magazinul online de azi. Mai nou ne implicam activ si in creearea de continut pe Youtube, incercam sa venim cu informatii utile atat pentru clientii nostri dar nu numai, dealtfel pentru asta am si dorit sa intru pe acest forum, pentru a impartasii cu voi cunostintele noastre acumulate de-a lungul timpului.

• Apreciez 1

Buna Andreea si bun venit pe acest forum 
:emo-hi:
Te rog ca in prima faza sa te acomodezi cu structura forumului , dupa care sa postezi raspunsuri sau sa incepi noi topicuri
Foloseste cu incredere functia de "Cautare" in asa fel incat sa evitam deschiderea de topicuri paralele .
In josul forumului este si o sectiune de anunturi; mergi acolo si creeaza o postare cu detalii despre gama de piese comercializate cat si date de contact pentru eventuale comenzi ( telefon , link, site, facebook, etc...)
Bafta in continuare ! 

P.S.
Ma bucur ca ai  inteles mesajul administratiei de a trece pentru inceput pe la topicul de prezentare
Ai o "bila alba" din partea mea. Sunt foarte multi care nu au inteles  ca este de bun simt sa dea "Buna ziua" cand intra intr-o incapere.

• Imi place 1