Jump to content

Recommended Posts

Salut,

Ma numesc Adrian, locuiesc la 10 km de Focșani si am 26 de ani. In 2016 m-am angajat, si dupa 2 ani de făcut naveta la ocazie la orele 5 dimineața cand  intram schimbul 1, respentiv 12 noaptea cand scăpăm de la scimbul 2, mi-am pus ambiția si am dat de permis ca nu se mai putea. Mi-am luat in grabă un Ford Focus 1.8 tdci din 2002. Vechimea si-a spus cuvântul ca mereu s-a stricat cate ceva la ea, multe fiind piese scumpe. Dar macar am cu ce face naveta la muncă, am făcut si drumuri lungi prin țară, dar imi si place ca e încăpătoare fiind break si trage binisor avand 115cp respectiv 250nm cuplu care e putin pentru alții pasionați dar pentru un începător ca mine, e exact ce-mi trebuie. Inainte sa am permis, nu ma pasiona deloc masinile, nici nu mai vorbesc de mecanică. Eram pe lângă. Dar acum imi place sa ma uit la clipuri despre șoferie, mecanică, mașini si cum se lucrează intr-un service auto. Iar trecand prin diverse probleme cu masina, am învățat si eu cate ceva despre ea.

• Apreciez 1

Salut si Bun venit! pe acest forum 
Felicitari pentru prezentare. De mult nu am mai avut parte de asa ceva .

Te rog sa te acomodezi cu structura forumului , si apoi sa postezi la oricare dintre topicuri