Jump to content
  • Bine ati venit pe FORUM-AUTO.INFO

Pentru a vizualiza in intregime continutul din topicurile existente si pentru a participa la discutiile din cadrul forumului, trebuie sa te înregistrezi, acesta fiind un proces extrem de simplu si care necesită doar cateva informații minime. Asta o poti face chiar AICI

• Publicitate

Sign in to follow this  
Iulian

Cum și-au pierdut vedetele noastre virginitatea. Dezvaluiri din dormitor

Recommended Posts

Niciodata nu-i ca prima data! Prima partida de amor ramane intiparita pe vecie in memoria protagoniștilor, indiferent daca rezultatul a fost cu fluturi in stomac, stangacii jenante sau sentimentul ca s-a intamplat cand și cu cine trebuia.

Cu zambetul pe buze ori copleșite de nostalgie, vedetele noastre au rememorat cum și-au pierdut virginitatea.

-Mihaela Radulescu, o adolescenta cu inițiativa

mihaela-nepasare.jpg

Mihaela Radulescu avea aproape 17 ani cand a luat decizia de a-și satisface curiozitatea. Cum partenerul ei de atunci nu prea avea curaj, ingrozit de ideea dezvirginarii, vedeta a luat inițiativa. Deh, diva nonconformista de acum nu a crescut din nimic.

"Aveam aproape 17 ani, muream de curiozitate și aproape ca eu l-am provocat. Iubitul meu ma tot saruta, ma tot amețea, dar era prea timid pentru planurile mele. Am preluat conducerea, urmarindu-mi instinctul, caci experiența nu exista, eram mult mai libera ca el, care era oarecum ingrozit de ideea dezvirginarii", a declarat Mihaela. De atunci, Raduleasca, acum in varsta de 46 de ani, a bifat trei mariaje eșuate, cateva relații controversate și o mulțime de declarații care au scandalizat opinia publica.

Andreea Esca, declarații surprinzatoare despre primul iubit

61685157.jpg?width=1200

Foarte grijuliile cu informațiile despre viața ei personala care ies in spațiul public, Andreea Esca (43 de ani) a surprins pe toata lumea cand a dezvaluit cum și-a pierdut virginitatea.

"Cred intr-adevar ca prima data trebuie sa facem dragoste cu cineva despre care gandim ca este alesul pentru totdeauna. Atat de mult sa il iubim. Eu, de exemplu, aveam obsesia asta cu Merita ? Imi amintesc ca eram indragostita in adolescența de un barbat care mi-a spus intr-o zi, nu dupa mult timp de cand ieșeam impreuna, ca nu se poate sa mai fim prieteni daca nu ma culc cu el Cu toate ca eram topita dupa el, am considerat ca nu merita sa fie primul, doar pentru ca mi s-a parut anormal sa nu ma poata iubi fara actul sexual. Primul a devenit astfel prietenul meu din liceu, care m-a iubit ani la rand inainte sa fim iubiți in sens fizic și nu am regretat niciodata decizia", a dezvaluit Esca in cartea "Ce am facut cand am tacut".

Citeste mai mult pe stirile.rol.ro