Jump to content
  • Bine ati venit pe FORUM-AUTO.INFO

Pentru a vizualiza in intregime continutul din topicurile existente si pentru a participa la discutiile din cadrul forumului, trebuie sa te înregistrezi, acesta fiind un proces extrem de simplu si care necesită doar cateva informații minime. Asta o poti face chiar AICI

• Publicitate

Florin

Eu am un Hobby minunat

Recommended Posts

Mie imi place foarte mult sa merg pe apa, si asta o fac de cand eram mic, m-am inscris la o baza de caiac-canoe in Timisoara si acolo am invatat sa merg cu caiacul, de atunci iubesc acest sport minunat, puteti sa incercati si voi!

Acesta e unul din caiacele mele, mai am unul si de mare, cu care este foarte usor de mers cu el, nu te poti rasturna cu el!

received_1075914732486685.jpeg

Ca fost practicant al kaiak-ului nu am decat cuvinte de lauda despre tine. :OK:
Sincer , prefer kaiacele slim decat cele pentru incepatori (adica , mai late) .  Sa ai plimbari frumoase pe apa si sa te bucuri de fiecare clipa petrecuta in kaiak. 
Sper ca intr-un viitor nu prea indepartat sa imi cumpar si eu unul.  :D

.

• Imi place 1

Anul trecut la turci aveam un vecin turc care ma lasa sa iau kaiakul lui si sa fac plimbari usoare pe mare. Cum marea Marmara este foarte linistita era o adevarata pacere sa dau ture.

100_2652.JPG

100_2655.JPG

• Imi place 1

Super tare Adrian, eu am fost anul trecut in Bulgaria, Marea Neagra era cam agitata, dar credema, asa de mult mi-a placut, mai greu era pana ma indepartam de mal sa reusesc sa scot cu pompa apa din caiac, deoarece imi baga valurile ceva apa in caiac :)

Pe vremea cand faceam eu kaiak erau niste huse impermeabile care ti le puneai in juru taliei si peste locasul sezutului. Ma indoiesc ca acum nu ai gasi asa ceva .

• Imi place 1

Ba da exista, chiar acum mi-am cumparat pentru cel de sus, pentru cel de-al doilea caiac am, l-am cumparat cu tot echipamentul necesar pentru a putea merge mai multe zile pe apa!

Acesta este cel de-al doilea caiac:

received_1182166265194864.jpeg

• Imi place 1

Imi trebuie si mie un steag sa il pun pe caiacul meu si nu stiu de unde sa il fac rost, trebuie sa vad si eventual cum sa il prind pe caiac!

Eventual sa il prind undeva in spate, am vazut la colegi mei de la Galati,

Gogu,

mai asa ceva sa iti cumperi si tu, e o placere sa iesi cu autorulota pe malul unui lac si sa te plimbi cu un astfel de caiac pe el :emoticons-animated-3:

13886378_1037946692950156_3528971448195662064_n.jpg

• Imi place 1

45 minutes ago, Florin said:

Imi trebuie si mie un steag sa il pun pe caiacul meu si nu stiu de unde sa il fac rost, trebuie sa vad si eventual cum sa il prind pe caiac!

Eventual sa il prind undeva in spate, am vazut la colegi mei de la Galati,

Gogu,

mai asa ceva sa iti cumperi si tu, e o placere sa iesi cu autorulota pe malul unui lac si sa te plimbi cu un astfel de caiac pe el :emoticons-animated-3:

13886378_1037946692950156_3528971448195662064_n.jpg

steag.jpg

Sa știi ca am in plan sa cumpăr un caiac, care este mai ok dublu ( eu cu soția ) sau individual ? 

Scuze de Off top....

• Imi place 1

Acum 20 minute, Gogu a spus:

Sa știi ca am in plan sa cumpăr un caiac, care este mai ok dublu ( eu cu soția ) sau individual ? 

Scuze de Off top....

Gogu, sincer iti recomand sa cumperi individual, cu cel de dublu e putin mai greu de mers si tot timpul depinzi de o a doua persoana!

• Imi place 1

Acum 22 minute, Ionut F a spus:

eu l-am facut din autocolant pentru masini. Ca sa iti pui un steag sa fluture pe caiac , cred ca e destul de destabilizant

ideea, nu e rea, doar ca eu as vrea un stegulet micut Ionut :emoticons-animated-3:

Acum 44 minute, Gogu a spus:

Scuze de Off top....

Recomand individual!