Jump to content

Eu am un Hobby minunat

Recommended Posts

Mie imi place foarte mult sa merg pe apa, si asta o fac de cand eram mic, m-am inscris la o baza de caiac-canoe in Timisoara si acolo am invatat sa merg cu caiacul, de atunci iubesc acest sport minunat, puteti sa incercati si voi!

Acesta e unul din caiacele mele, mai am unul si de mare, cu care este foarte usor de mers cu el, nu te poti rasturna cu el!

received_1075914732486685.jpeg

Ca fost practicant al kaiak-ului nu am decat cuvinte de lauda despre tine. :OK:
Sincer , prefer kaiacele slim decat cele pentru incepatori (adica , mai late) .  Sa ai plimbari frumoase pe apa si sa te bucuri de fiecare clipa petrecuta in kaiak. 
Sper ca intr-un viitor nu prea indepartat sa imi cumpar si eu unul.  :D

.

• Imi place 1
  • 3 weeks later...

Imi trebuie si mie un steag sa il pun pe caiacul meu si nu stiu de unde sa il fac rost, trebuie sa vad si eventual cum sa il prind pe caiac!

Eventual sa il prind undeva in spate, am vazut la colegi mei de la Galati,

Gogu,

mai asa ceva sa iti cumperi si tu, e o placere sa iesi cu autorulota pe malul unui lac si sa te plimbi cu un astfel de caiac pe el :emoticons-animated-3:

13886378_1037946692950156_3528971448195662064_n.jpg

• Imi place 1
45 minutes ago, Florin said:

Imi trebuie si mie un steag sa il pun pe caiacul meu si nu stiu de unde sa il fac rost, trebuie sa vad si eventual cum sa il prind pe caiac!

Eventual sa il prind undeva in spate, am vazut la colegi mei de la Galati,

Gogu,

mai asa ceva sa iti cumperi si tu, e o placere sa iesi cu autorulota pe malul unui lac si sa te plimbi cu un astfel de caiac pe el :emoticons-animated-3:

13886378_1037946692950156_3528971448195662064_n.jpg

steag.jpg

Acum 20 minute, Gogu a spus:

Sa știi ca am in plan sa cumpăr un caiac, care este mai ok dublu ( eu cu soția ) sau individual ? 

Scuze de Off top....

Gogu, sincer iti recomand sa cumperi individual, cu cel de dublu e putin mai greu de mers si tot timpul depinzi de o a doua persoana!

• Imi place 1