Jump to content
  • Bine ati venit pe FORUM-AUTO.INFO

Pentru a vizualiza in intregime continutul din topicurile existente si pentru a participa la discutiile din cadrul forumului, trebuie sa te înregistrezi, acesta fiind un proces extrem de simplu si care necesită doar cateva informații minime. Asta o poti face chiar AICI

• Publicitate

Sign in to follow this  
Iulian

Un important om de afaceri afla ca va primi vizita unor posibili parteneri straini

Recommended Posts

Un important om de afaceri afla ca va primi vizita unor posibili parteneri straini

si e nevoit sa organizeze o excursie prin tara cu acestia, astfel incat va trebui sa lipseasca o saptamana de acasa. Normal, isi anunta sotia:
– Draga mea, uite care e treaba: vin posibili parteneri de afaceri straini si trebuie sa ii plimb putin prin tara… Ca urmare, am sa lipsesc o saptamana de acasa…
– Aha!… Pai, daca tot lipsesti -zice sotia- as dori sa merg si eu intr-o excursie in Grecia.
Omul de afaceri, ca orice sot intelegator si cu dare de mana, aproba excursia…
Seara merge sa-si anunte si amanta:
– Auzi, sufletel, trebuie sa plec o saptamana din oras cu niste afaceri… Nu te speria, nu s-a intamplat nimic!…
– Iepuras, dragule… Am vazut o excursie de exact o saptamana in Grecia… Nu poti sa mi-o platesti?
Cum si amanta face destule pentru el, dorinta i se implineste…
… Dupa saptamana prin tara, sotul se intoarce acasa, la sotia revenita din Grecia. Ea, radiind de fericire.
– Ei, cum a fost, draga mea? – intreaba sotul.
– Super!… Fantastic!… Am fost in foarte multe locuri minunate… Hai sa vezi, ca am aici ceva poze!
In poze afaceristul nostru isi vede amanta… Inghite in sec, roseste… sotia, normal, observa.
– Ce, o cunosti?
– Nu!… Da` de unde! Doar ca mi s-a parut cunoscuta… Dar nu, nu o cunosc!
– Ei, dragule, sa stii ca femeia asta s-a culcat cu toti barbatii din excursie!… Si nu au fost putini!…
Omul nostru inghite in sec… Seara merge la amanta.
– Ei, cum a fost, sufletel?
– Super! Senzational!… Multumesc, iepuras, ai fost foarte dragut ca mi-ai oferit asa o mare bucurie!… Hai sa iti arat ceva poze!…
Desigur, in unele poze, afaceristul isi recunoaste sotia… Din nou, se fastaceste iar amanta observa si il intreaba:
– Ce, o cunosti?
Raspuns negativ, normal…
– Ei, sa stii ca femeia asta a fost cea mai tampita din excursie!… Inchipuie-ti ca a fost singura femeie care a venit cu sotul!…