Jump to content
  • Bine ati venit pe FORUM-AUTO.INFO

Pentru a vizualiza in intregime continutul din topicurile existente si pentru a participa la discutiile din cadrul forumului, trebuie sa te înregistrezi, acesta fiind un proces extrem de simplu si care necesită doar cateva informații minime. Asta o poti face chiar AICI

• Publicitate

mirceanistorescu

Cateva cuvinte ,despre mine .

Recommended Posts

Va salut cu drag . Ma numesc Mircea , locuiesc in Poiana Sibiului de aproape 5 ani , stabilit aici dupa pensionare . Folosesc un LOGAN 1,6 pe benzina ,care merge pe zapada spre partiile din Sureanu ,ca un tractoras . Rareori cere lanturi pentru a se catara ,trecand pe langa  masini mai puternice dar inpotmolite . In urma cu 4 ani ,prin resoftare ,a capatat aripi noi ,scazandu-i  si consumul  . L-am obisnuit cu ROMPETROL -ul si - i  adaug si cantitati de METALUBS , de care este evident ,multumit . Cu bine , M.G.Nistorescu.

Bun venit Mircea ! 
Eu unul iti multumesc pentru ca te-ai alaturat comunitatii si iti doresc sedere cat mai placuta.
Ai posibilitatea de a te exprima liber si de a-ti spune parerile la oricare dintre subiectele in discutie , ba mai mult , poti crea noi topicuri - bineinteles fiecare la locul lui .

;)

Buna!

Numele meu este Mihaela, locuiesc in Iasi si coduc un VW Polo, manual (desi sincera sa fiu, mi-as fi dorit automat). Am permis de putintel timp (aproape 1 an), asa ca inca sunt in cautare de informatii utile despre cum sa imi intretin masina corespunzator si poate sa ii prelungesc totusi viata cu cativa anisori. Imi place mult sa calatoresc, de aceea m-am si chinuit sa devin sofer. Romania este o tara deosebita si merita descoperita pe deplin. Sper sa aflu si aici lucruri noi si interesante si daca aveti nevoie de sfaturi pentru a petrece o excursie relaxanta, va pot oferi cateva sugestii :D

Bun venit MIHAELA! 
Sper ca aici sa gasesti toate informatiile necesare . Oricum , atunci cand ai nelamuriri te rog sa dschizi un topic si sa postezi problemele care le intampini .

Apropos de calatotii , in curand vom deschide o sectiune dedicata exclusiv calatoriilor si impresiilor din calatorii , asa ca stai cu ochii pe noi .
Forumul asta este in continua dezvoltare , si eu unul voi cauta sa acopere o gama cat mai larga de subiecte , nu numai domeniul tehnic auto.
Drumuri bune , si cat mai multi kilometri fara probleme .

;)

P.S
As prefera ca fiecare dintre voi sa deschida propriul topic pentru prezentarea personala .
Multumesc ! :>

• Apreciez 1